Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

Uzun Kollu Abiye Elbise

Uzun Kollu Abiye Elbise
23
Mar
Uzun Kollu Abiye Elbise

Sezon modası uzun kollu abiye modelleri kadınların salon kutlamalarında en çok tercih ettiği modellerden biri olmaktadır. V dekolteli uzun abiye modellerinde tercih edilen uzun kollar elbisenin hakimiyetini ön plana çıkarır kez kış ve bahar aylarında yapılan davetler için uygun seçimleri oluşturmaktadır. Mevsimsel koşulların dışında ince kumaşlar seçilerek gene uzun kollu abiye modelleri yaz mevsiminde de kullanılabilmektedir. Bu model abiyelerin tercih edilmesinde boyun uzun gösterilmesi ve abiyede bulunan dekoltelerin öncelikli hale gelmesi yer almaktadır. Uzun kollu ve etek kısmı uzun olan abiyelerde kullanılması gereken muhtemel dekolte yaka dekoltesi ya da sırt dekoltesi olmaktadır. önden tamamen kapalı arka kısımda sırt dekoltesi bulunana abiye modelleri modacılar tarafından sürprizli abiyeler olarak da tanımlanmaktadır.

Sırt dekolteli uzun abiye modellerinin her kadın tarafından tercih edilmemesi nedeni ile vücut ölçüleri bakımından her kadının rahatlıkla giyebileceği yaka dekolteli uzun abiyeler çeşitlendirilmektedir. Renk bakımından yeşil, sarı, mavi gibi düz renklere sahip olunabileceği gibi kimi zaman desenlerden oluşan abiyeler de uzun tasarımlarda bütünlük kazanmaktadır. Kol kısmı ve beden kısmı ile bir bütünlük oluşturan abiye modellerinde kadınlar tüm ilgiyi elbiseleri ile de çekmiş olmaktadır. Uzun kollu abiye modelleri ile birlikte kullanılması gereken ayakkabı ve çantaların düz renklerde olması gerekmektedir. Eğer elbisenizin çok sade olduğunu düşünüyorsanız sim ya da pul işlemeli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Harika bir yazı olmuş çok tebrik ederim. Bu elbiseleri nerden bulabilirim ?
2013 Sonbahar/Kış sezonundan yumuşak deriden, House check desenli Burberry Little Crush çanta
Sevgili Gelin Adayları; Sizlere Fikir Vermek Üzere Dünyaca Ünlü Modacıların Gelinlik Modellerini Beğenilerinize...
straplez,göbek dekolteli,eteğinin önü mini arkası yok bir elbise opak çorap üstüne giyilen şeffaf şort tasarımlarım çok yakında vitrinlerde
Kuşaklı Gelinlik Modelleri 2013: 2013 Kuşaklı Gelinlik Modelleri Gelinlikler 2013 yılında renkli kuşakları ile...