Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?

2013 Büyük Beden Abiyeler

2013 Büyük Beden Abiyeler
20
Mar
Büyük Beden Abiye Modelleri

Kilolu bayanlar elbise veya abiye alırlarken beğendikleri modelleri beden olarak genellikle bulamamaktadırlar. Bundan dolayı son yıllarda bu ihtiyaç doğrultusunda bayanlara özel büyük bedenli elbiseler tasarlanıp dikilmeye başlamıştır. Her sene modaya göre her kıyafet tipinde değişiklikler olmaktadır. Moda tasarımcıları her sene modaya uygun büyük beden kıyafet tasarımlarına da artık koleksiyonlarında yer vermektedirler.2013 büyük beden elbise modelleri canlı renkler düşünülerek tasarlanmaktadır. Uzun ve kısa modeller de genellikle en çok tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.

Kilolu bayanların bazılarının karın bölgesinde fazlalıklar olduğu için bu bayanlar tarafından belden bollaşan modeller daha çok tercih ettikleri aşikardır. 2013 büyük beden abiyeler arasında yer alan bu tarz tasarımlar basen bölgesini daha ince gösterdiği için bu sene en popüler ve çok tutulan modeller arasındadır. Bazı markalar bol kesimli elbise modelleri yerine vücuda oturan kumaşlarla farklı tasarımlar uygulayarak zarif abiye modelleri ortaya çıkarmaktadır. Büyük bedenli bayanlarda şık görünüm ön plana alınarak hazırlanmış olan kalem etekli elbise modeli de çok beğenilen bir model olarak vitrinleri süslemektedir. Ayrıca dantel işlemeler ve taş detayları yapılarak elbiseye gösteriş katılabilmektedir.

2013 büyük beden abiyeler arasında yer alan uzun uçuşan etekli abiyeler her sene moda olduğu gibi bu senede moda. Ayrıca taş ve boncuk işlemeleri ile zenginleştirilen tasarımlar çok satılan modeller arasında yer almaktadır. Çiçek desen uygulaması ve dantel kullanımı ile göğüs dekolteli hazırlanan büyük beden elbiseler kilolu bayanların şık görünümüne yardımcı olan kıyafetler olarak göz önüne alınmasında yarar vardır.

Büyük Beden Abiye Modelleri

Benzer Konular

Dar Mini Elbise Modelleri
Abiye Modelleri
Modern Abiye Modelleri
Abiye Modelleri
2012 Kısa Abiye Modelleri
Abiye Modelleri
2012 Abiye Modelleri
Abiye Modelleri
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Harika bir yazı olmuş çok tebrik ederim. Bu elbiseleri nerden bulabilirim ?
2013 Sonbahar/Kış sezonundan yumuşak deriden, House check desenli Burberry Little Crush çanta
Sevgili Gelin Adayları; Sizlere Fikir Vermek Üzere Dünyaca Ünlü Modacıların Gelinlik Modellerini Beğenilerinize...
straplez,göbek dekolteli,eteğinin önü mini arkası yok bir elbise opak çorap üstüne giyilen şeffaf şort tasarımlarım çok yakında vitrinlerde
Kuşaklı Gelinlik Modelleri 2013: 2013 Kuşaklı Gelinlik Modelleri Gelinlikler 2013 yılında renkli kuşakları ile...